Terminator: Dark Fate’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Tim Miller imzalı devam filmi Terminator: Dark Fate’in ilk fragmanı yayınlandı.

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın yeniden başrolünde yer aldığı ve ülkemizde Terminatör: Kara Kader adıyla izleyicileriyle buluşacak olan filmin, James Cameron’ın serinin haklarını yeniden almasıyla birlikte Terminatör: Mahşet Günü filminin sonrasını konu edineceği açıklanmıştı.

Terminator: Dark Fate’in yönetmen koltuğuna Deadpool’un yönetmeni Tim Miller oturuyor. Filmin senaryosunu Nolan’ın Batman filmlerinin senaryosuna imza atan David S. Goyer, usta isim James Cameron, Justin Rhodes ve Billy Ray kaleme alırken filmin oyuncu kadrosunda Mackenzie Davis, Diego Boneta, Natalia Reyes gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Ancak Dani, bu robot hayatına girmeden önce son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin ilk iki filmindeki gibi yüksek teknolojiyle uyumlu likid metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani’ye karşı düzenlenen suikasti engellemek için yeniden ortaya çıkmıştır. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan önce Dani’nin tek koruyucusudur. Grace ise yarı insan yarı robottur.

Terminator: Dark Fate ülkemizde 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up