Tenet’in vizyon tarihi yine ertelendi

Günün Haberi Hollywood
Christopher Nolan’ın John David Washington ve Robert Pattinson’lı yeni filmi Tenet filmi 31 Temmuz’dan 12 Ağustos’a ertelendi.

Christopher Nolan‘ın merakla beklenen Tenet filminin vizyon tarihine bir gecikme daha eklendi. Geçtiğimiz haftalarda Temmuz’un son haftasında vizyona gireceği bilgisi paylaşılırken, Warner Bros., sürpriz bir kararla gösterim tarihini 12 Ağustos’a çekti.

Warner Bros. sözcüsü yaptığı açıklamada, “Warner Bros., katılımcıların ve sağlık kuruluşlarının halk sağlığıyla ilgili olumlu açıklamalarını yapmasının ardından, Tenet‘i sinema salonlarında seyirciyle buluşturacaktır.” diyerek filmin vizyon tarihinin hafta içine çekildiğini ve uzun süre beyaz perdede kalacağını da ekledi.

John David Washington‘ın başrolünü üstleneceği filmin oyuncu kadrosuna Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki gibi isimler yer alıyor. Ayrıca filmde Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Cain de boy gösterecek.

Stüdyo ayrıca Inception filmini 10. yıldönümüne özel 31 Temmuz’da yeniden sinemalarda gösterecek.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up