Tenet Yaş Sınırına Takıldı

Hollywood

Christopher Nolan efsanelerinden birine dönüşmek için gün sayan Tenet, gişede yaş sınırına takıldı.

Vizyon tarihi tartışmalarıyla gündemden düşmeyen Christopher Nolan‘ın merakla beklenen yeni filmi Tenet için yaş sınırı belli oldu.

Robert Pattinson, John David Washington ve Elizabeth Debicki‘nin başrollerini paylaştığı film, İngiltere’de 12 yaş ve üstü seyirciler için uygun görüldü. Ülkemizde ise yaş sınırı 13 yaş ve üzeri olarak belirlendi.

Koronavirüs pandemisi sebebiyle seyirci radarına takılan Tenet‘e sinemalarda sansür uygulanmayacak. Fakat filmin yaş sınırının düşürülebilmesi adına bazı sahnelerin çıkarıldığı açıklandı. Tenet’in son halinin ise 149 dakikaya düşürüldüğü biliniyor.

Robert PattinsonJohn David Washington ve Elizabeth Debicki‘nin başrolünde bulunduğu filmin kadrosunda Aaron Taylor JohnsonKenneth Branagh, Michael Caine, Clemence Poesy gibi isimler yer alıyor.

26 Ağustos‘ta meraklıları ile buluşacak olan Tenet, dünyayı büyük bir felaketten kurtaran kahramansı bir hikayeye odaklanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up