Tenet 2 saat 30 dakika uzunluğunda olacak

Günün Haberi Hollywood
Vizyon tarihiyle ilgili belirsizlik içerisinde olan Tenet filminin süresi 2 saat 30 dakika olarak açıklandı.

ABD’de sinema salonlarının hala açılmamış olması, 12 Ağustos’ta vizyona girmesi beklenen Tenet ile ilgili yeni soruları beraberinde getirdi. The Hollywood Reporter’ın yayınladığı habere göre, salgının gidişatı göz önüne alındığında sinema salonlarının en iyi ihtimalle Eylül ayında açılacağı öngörülüyor. Bu nedenle Christopher Nolan‘ın merakla beklenen Tenet filminin vizyon tarihine bir gecikme daha eklenebileceği düşünülüyor.

John David Washington başrollü Tenet‘in bekleyişleri sürerken, filmin süresiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Daha önce 3 saatlik bir uzunluğa sahip olacağı söylenen filmin IMDb’de yer alan bilgilere göre süresi 2 saat 30 dakika olarak açıklandı.

Robert Pattinson, Elizabeth Debicki gibi isimlerin yer aldığı filmde ayrıca Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Cain de boy gösterecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up