Televizyonda sinema …

TV'de Sinema

300 Spartalı
Orjinal Adı: 300
Yönetmen: Zack Snyder
Oyuncular: Gerard Butler, Lena Headey, Rodrigo Santoro, David Wenham
KANAL D – 20.00

Pers Kralı Xerxes, zafer kazanmaya alışmış güçlü ordusunu yine kendinden emin bir eda ile Yunan Krallıkları üzerine yollar. Ne denli güçlü bir ordu ile karşı karşıya olduğunun farkında olan Sparta Kralı, 300 askerini toplayarak Thermopylae’de Perslilerle savaşmaya gider. Çocukluklarından beri tamamen savaşçı olarak yetiştirilmiş olan bu 300 asker, hayatlarının en büyük mücadelesini vereceklerdir. Ölüm ne kadar kaçınılmaz olsa da, cesaretleri ve güçleri bunu yenmeye hazırdır.

Mumya Dönüyor
Orijinal Adı: The Mummy Returns
Yönetmen: Stephen Sommers
Oyuncular: Brendan Fraser, Rachel Weisz
• ATV – 23.00 •

Yönetmenliğini Stephen Sommers’ın üstlendiği Mumya Dönüyor filmi bu akşam ekranda. Filmin konusu kısaca şöyle; Yıl 1935. Mumya’nın geri dönerek dehşet saçmasının ardından 10 yıl geçmiştir. Rick O’Connell Evelyn ile evlenmiştir ve 9 yaşında bir oğulları vardır. Fakat Imhotep’in mumyalanmış bedeni Londra’da bir müzeye nakledilince, lanetli efsane bir kez daha dehşet saçmaya başlar. İşin kötüsü, Imhotep’inkinden daha güçlü bir ruh da devrededir bu kez… İki gizemli varlığın çarpışmasına sahne olan dünyanın kaderi bir kez daha O’Connell’ların elindedir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up