Televizyonda Hangi Filmler Var? (TV’de Hafta Sonu)

TV'de Sinema

26 Şubat akşamında sizi bekleyen filmler:

Hırçın Sevgilim – TV 2 Saat: 20.00

Çekingen ve idealist bir üniversite öğrencisi olan Charlie hayatında hiç âşık olmamıştır. Güzel ve etkileyici Jordan’ın hayatını kurtarmasıyla Charlie için her şey değişir.Jordan, Charlie’yi alışılmadık bir flört dönemine zorlar. Charlie’nin bu harika kızın kalbini kazanmak için kaç sınavdan geçmesi gerekecektir?
___

Madalyon – Show TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)

Eddie, Çinli göçmen bir polistir. Bir kaza sonucu hayata gözlerini yumduktan sonra, süper güçlere sahip bir hayalet olarak geri döner. Onu hayata döndüren, gizemli gücü olan bir madalyondur. Interpol ajanı Nicole ve sakar ortağı Watson, madalyonun sırrını araştırmaya başlar. Aynı zamanda bu gücü elde etmeye çalışan Snakehead’i durdurmaya çalışırlarken kendilerini uluslararası bir kaçakçılık şebekesinin peşinde bulurlar.
___

Bay Peabody ve Meraklı Sherman – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:50 (110 dakika)

Bay Peabody ve evlatlık edindiği oğlu Sherman, dünyayı değişten olayları görerek zamanda yolculuk ediyor.
___

Ödül Avcıları – ATV Saat: 21.50

Saat : 21:50 – 00:00 (130 dakika)

Lee Min Ho filmde, çeşitli Asya ülkelerinde kaçak para peşinde olan , zeki ve sevimli ,ileri derecede dövüş becerileri olan ,bir ödül avcısını canlandıracak.
___

Takiptekiler – Show TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

New Yorklu Cam, bisikletli kuryedir. Başı mafyayla dertte olan Cam, teslimat yaptığı sırada gizemli güzel Nikki’ye çarpar. İkili kısa süre sonra kendilerini tehlikeli bir aşkın içinde bulurlar.
___

Uçuş – ATV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 02:30 (165 dakika)

Başarılı bir pilot olan Whip, düşmekte olan bir uçağı bütün pilotluk yeteneklerini kullanarak sıra dışı bir biçimde, en az hasarla yere indirmeyi başarır. Whip, hastanede gözünü bir kahraman olarak açar ama kaza soruşturmasında hiç beklemediği bir ithamla karşılaşır. Raporlar kaptan pilotun uçuşa alkol alarak çıktığını göstermektedir. Bir yandan kurtardığı hayatlar, hiç kimsenin o uçağı kendisi gibi indiremeyeceğini söylerken bir yandan da hakkında açılan dava ile uğraşmak durumundadır.

___

Günü Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Bodrum Masalı

20.00 Star TV Hayat Bazen Tatlıdır

20.00 TRT1 Baba Candır

20.00 FOX O Hayat Benim

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up