Televizyonda Hafta Sonu

TV'de Sinema

26 Kasım Cumartesi

Penny’in Serüveni – TV 2 Saat 21.30

Saat : 21:30 – 23:30 (120 dakika)

Ameland adlı adada tatil yapan küçük bir kız, insanların korktuğu bir at ile karşılaşır. Atın vahşi bir at olmadığını, eğitilince uysallaşacağını çevresindekilere kanıtlamaya çalışır ve başarılı da olur.
___

Korku Bulvarı – TV 2 Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:50 (140 dakika)

Otuzlu yaşlarında çift olan James ve Amy Deakin gizli kamera ile evde, işyerinde ve yolda yürürken izlenmektedir. Takip eden kişinin amacı, birbirinden hiç kuşku duymayan çiftin ilişkilerini kurnazca manipüle etmek ve aralarını bozmaktır. Bir gün Amy aniden ortadan kaybolur. James, Amy kaçırıldı mı yoksa kendisini terketti mi diye düşünür. Çifti takip eden kişinin davranışları daha vahşi bir hale gelmeye başladığında James çaresizce onlara bunu yapanın kim olduğunu bulmaya ve karısını kurtarmaya çalışır. Ama görünen o ki takipçi her zaman bir adım öndedir…
___

Hayalet Avı – Show TV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 01:45 (120 dakika)

Yeni keşfettikleri bir materyali kullanan doğaüstü bilimler uzmanı Hashimoto liderliğindeki bir grup bilim adamı uzun uğraşlar sonucunda 13 yaşındaki bir çocuğun hayaletini yakalamayı başarır. Hayaletin geçmişini araştırmaya başladıklarında son derece korkunç bir gerçekle karşılaşırlar. Bu hayalet çocuğun tehlikeli olabileceğine karar veren bilim adamları onu izole etmeye çalışırlar; ancak bunu yaparken daha güçlü ve vahşi bir enerjiyi serbest bırakırlar.
___

Su Dünyası – ATV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 02:15 (150 dakika)

Kutuplardaki buzların eridiği geleceğin dünyası… Her yer sularla kaplı ve ayak basacak kuru bir kara parçası bulmak imkansız… Hayatta kalmayı başarmış olan insanlar, suların üzerine inşa ettikleri bir araya tutturulmuş çelik yığını şehirciklerde, ilkel yaşamlar sürüyorlar. Şehirler genellikle ihtiyar heyetleri tarafından yönetiliyor ve karaların suyla kaplandığına değil, su tarafından süpürüldüğüne inanıyorlar. Kendisine İnfazcı diyen bir adam kanunu temsil ediyor. İnsanların en büyük korkusu ise yağmacı çeteleri… Bu yağmacılardan kaçan Denizci, küçük yelkenlisiyle bu şehirlerden birine varmayı başarır. İhtiyar heyeti, Denizci’nin şehrin kadınlarını hamile bırakmasını ister. Oysa Denizci’nin aklında sadece, varlığına ve bir gün her nasılsa ulaşacağına inandığı son kara parçası vardır. Yağmacıların saldırısı, bu insanların kaderini birleştirir.
___

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Altınsoylar

20.00 ATV Kertenkele Yeniden Doğuş

20.00 Star TV Yüksek Sosyete

20.00 Show TV Aşk Laftan Anlamaz

20.00 FOX Kalbimdeki Deniz

20.00 TRT1 Seksenler

Günün Yabancı Dizileri

20.45 FOXLife Angel From Hell

20.35 FX Second Chance

21.30 FX The Walking Dead

21.45 FOXCrime Prison Break

22.25 TLC The Shannara Chronicles

22.30 FX Ray Donovan

23.00 FOXLife The Exorcist

27 Kasım Pazar

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up