Televizyonda Hafta Sonu

TV'de Sinema

Televizyonda hafta sonu neler var? Akşam saatlerini esas alarak ekrana çıkan filmleri sizler için derledik.

18 Şubat Cumartesi

Şaşkın Hırsızlar – SHOW TV Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:15 (120 dakika)

Ren Zituo, sıra dışı bir kung-fu tekniğine sahiptir ve bu yeteneklerini hırsızlık için kullanmaktadır. Ren ve arkadaşlarına yeni bir iş verilir: Şehirdeki en zengin kadının torunu kaçırılacak ve fidye için mafyaya teslim edilecektir. Ancak bu iş için aracı olan kişi hapse girince bebek, Ren ve arkadaşlarının başına kalır. Mafya şefi, intikam için bir katil göndererek bebeği ele geçirmek ister. Bebek artık tehlikelerle karşı karşıyadır. Bu defa Ren ve arkadaşları, bebeği mafyanın elinden kurtarmak için hayatlarını tehlikeye atarlar.
___

Aynı Yıldızın Altında – ATV Saat: 23.15

Saat : 23:15 – 01:30 (135 dakika)

On altı yaşındaki Hazel, üç yıldır tiroit kanseriyle boğuşmaktadır ve kanser akciğerlerine de sıçradığı için yanında bir oksijen tüpüyle gezmektedir. Kanserli hastalar için oluşturulan destek grubunun bir terapi seansında Augustus isimli bir gençle tanışır. Augustus da beyin tümörüyle savaşmış ve bu yolda bir bacağını kaybetmiştir. İkili birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine aşık olurlar. Akciğer tedavisi için hastaneye yatırılan Hazel’ın yanından bir an dahi ayrılmayan Augustus, sevgilisinin hayalini gerçekleştirmek için onunla birlikte yola çıkar. Planlarına göre Amsterdam’a gidecek ve Hazel’ın en sevdiği yazar olan Peter Van Houten’i bulmaya çalışacaklardır.
__

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Adı Efsane

20.00 Star TV İçimdeki Fırtına

20.00 TRT1 Seksenler

20.00 FOX TV Kalbimdeki Deniz

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up