Televizyonda Hafta Sonu

TV'de Sinema

21 Ocak 2017

Recep İvedik 2 – Star TV Saat: 20.00

Recep’in tek akrabası, kendisi gibi kıllı ve oldukça yaşlı babaannesidir. Babaanne, Recep’in yaşadığı serkeş, aylak hayatı bırakıp adam olmasını ister. Recep İvedik 2, babaannesinin istekleri doğrultusunda Recep’in adam olma gayretini anlatıyor.
___

Ormanın Ötesi – TV 2 Saat: 22.00

Babasının ölümüne tanıklık eden genç Robin, Sherwood ormanına gider. 20 yıl sonra, Robin Hood bir efsane olmuştur. Yandaşları ve adamlarıyla ün salmıştır. Nottingham Şerifi, Robin’in ortadan kaldırılması emrini verir. Şerif 20 yıl önce hapse tıktığı kana susamış ejderhayı, Robin ve adamlarının saklandığı yeri yerle bir etmesi için salıverir.

Lady Marian ve kardeşler takımının yardımıyla, Robin Hood Sherwood’dan çıkıp canavarın lanetini yok etmeli ve Sherwood ormanını kurtarmalıdır…

__

Alex Cross – Star TV Saat: 22.30

Detektif Alex Cross bir aile kutlaması esnasında sevilen bir akrabasının korkunç bir şekilde öldürüldüğü haberini alır. Alex katili yakalayacağına dair yemin eder ve kısa bir süre sonra akrabasının Washington’ın en vahşi ortamlarına karışmış olduğunu öğrenir. Ve katilin tek kurbanı Alex’in akrabası da değildir.

Katilin peşine düşen Alex ve kız arkadaşı Detektif Brianna Stone, içeriye girecek referanslara sahip olan herkesin her fantezisinin mümkün olabileceği bir yere ulaşırlar. Alex ve Bree toplumun farklı seviyelerinden gelen çok önemli, çok iyi korunan ve oldukça tehlikeli insanlarla karşı karşıya kalırlar. Burada kesin olan tek şey, bu insanların sırlarını saklamak için her şeyi yapacak kapasitede olmalarıdır.

Alex katile yaklaştıkça, çok önemli bir kanıt keşfeder: tüm dünyayı sarsacak bir kanıttır bu…

Günün Yerli Dizileri

20.00 TRT1 Seksenler

20.00 FOX Kalbimdeki Deniz

20.00 Show TV Aşk Laftan Anlamaz

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

23.20 ATV Bu Şehir Arkandan Gelecek

Günün Yabancı Dizileri

19.00 FX The Good Wife

19.25 FOXLife This Is Us

19.35 FOXCRIME Rosewood

20.15 FOXLife New Girl

20.30 FOXCRIME Prison Break

20.40 FOXLife Life In Pieces

21.10 FOXLife Pretty Little Liars

21.30 FX The Walking Dead

22.30 FX Atlanta

23.00 FOXLife Queen of The South

___

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up