Televizyonda Hafta Sonu

TV'de Sinema

7 Ocak Cumartesi

Hababam Sınıfı Uyanıyor – Star TV Saat: 20.00

Hababam Sınıfı’na Ahmet adında çalışkan bir öğrenci gelir. Hababam, başta köylü diye alay ettiği Ahmet’i de kendisine benzetmeye çalışır. Ne var ki, Ahmet kolay pes etmeyen, duyarlı ve duygulu bir çocuktur.
Bu filmde Tarık Akan olmadan yola devam eden Hababam ekibi, sürekli haylazlığı pohpohladıklarını kabul etmeyerek sosyal duyarlılık için çağrıda bulunmaktadır.
___

Dünya Savaşı Z – Star TV Saat: 22.00

Gerry Lane, iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır… Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır.

Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks’un aynı adlı kitabından uyarlandı.
___

Güzel Günler – Kanal D Saat: 02.15

David (Ryan Gosling), Amerika’nın zengin ailelerinden Marks’ların varisidir. Annesi intihar eden David’in, babası Sanford (Frank Langella) ile gergin bir ilişkisi vardır. Masumiyetinden ve güzelliğinden etkilendiği Katie (Kirsten Dunst) ile evlenen David’in ilişkisi zaman içinde saplantılı bir hal alır.
___

Günün Yerli Dizileri

20.00 TRT1 Seksenler

20.00 FOX Kalbimdeki Deniz

20.00 Show TV Aşk Laftan Anlamaz

22.00 Star TV Hayat Bazen Tatlıdır

23.20 ATV Bu Şehir Arkandan Gelecek

___

Günün Yabancı Dizileri

19.00 FX The Good Wife

19.25 FOXLife This Is Us

19.35 FOXCRIME Rosewood

20.15 FOXLife New Girl

20.30 FOXCRIME Prison Break

20.40 FOXLife Life In Pieces

21.10 FOXLife Pretty Little Liars

21.30 FX The Walking Dead

22.30 FX Atlanta

23.00 FOXLife Queen of The South
___

8 Ocak Pazar

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up