Televizyonda Hafta Sonu

TV'de Sinema

24 Aralık 2015 Cumartesi

Afacan Bennie – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

Hepimizin bilmiş olduğu gibi Noel Baba bütün dünyadaki küçüklere armağanlar getirir, Fakat kimi ülkelerdeki küçüklere hediyelerini İspanya’dan Aziz Nicholas getirir. Bennie Brat öteki bir söylemle Yaramaz Bennie, Hollanda’da annesi ve kardeşiyle yaşamaktadır. Babası, ülkesi krizde bulunduğu için İspanya’ya mal almaya gitmiştir. Bc. Gizlice küçüklere armağan getirmeye istikbal olan Aziz Nicholas’ın gemisine binecektir ve onunla birlikte İspanya’ya gider.
___

Örümcek Adam – ATV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 02:10 (145 dakika)

Peter Parker, sosyal hayatında pek de başarılı olamayan bir öğrencidir. Okulda akranları tarafından sürekli olarak hor görülmekte ve aşık olduğu Mary Jane’i sadece hayal edebilmektedir. Bir gün okul gezisinde üzerinde deneyler yapılan bir örümcek tarafından ısırılır ve Peter Parker’ın sıradan hayatı baştan aşağı değişir. Peter, örümceğin içgüdüsel yeteneklerini kazanır ve bunu şehrin karanlığında kaybettiği amcasının intikamını almak üzere kullanmaya yemin eder. Peter, artık ‘Örümcek Adam’dır.
___

Salgın – TV 2 Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 01:30 (105 dakika)

Şerif David Dutton görünüşte mutlu, yasalara uyan sakinlerin yaşadığı bir kasabada çalışmaktadır. Fakat bir akşam kasaba sakinlerden biri, bir silahla beysbol maçını basar. Başka bir kasaba sakini de karısını ve çocuğunu içeri kilitleyip evini yakmıştır. Günler önce huzur içinde bir yaşam süren bu insanlar yoldan çıkmış, silahlı cani katillere dönüşürler. Şerif Dutton, olanlara anlam vermeye çalışmaktadır. Bu kasabada bir şeyler insanların çıldırmasına sebep olmaktadır. Olayların artması üzerine hükümet kasabaya giriş ve çıkışı yasaklar. Geriye kalan aklı başında birkaç kişi de içeride kıstırılmıştır. Şerif Dutton, hamile eşi Judy, sağlık merkezindeki asistan Becca ve Dutton’un sağ kolu Russell… Bir takım halinde hareket eden ekip, hayatlarını kurtarmak için canlarına dişlerine takıp kasabadan çıkmaya çalışırlar.

___

Günün Yerli Dizileri

20.00 ATV Kertenkele Yeniden Doğuş

20.00 Star TV Yüksek Sosyete

20.00 Show TV Aşk Laftan Anlamaz

20.00 FOX Kalbimdeki Deniz

20.00 TRT1 Seksenler

Günün Yabancı Dizileri

20.45 FOXLife Life In Pieces

20.35 FX Incorporated

21.30 FX The Walking Dead

21.30 FOXCrime Prison Break

22.30 FX Ray Donovan

23.00 FOXLife The Exorcist
____

25 Aralık 2016 Pazar

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up