Tek Film iki Süper Kahraman

Dünya Manşet

Çizgi romandan sinemaya uyarlanan iki süper kahraman Batman ve Superman aynı filmde buluşuyor.  2013 yazının bol gişeli hiti Man of Steel‘in devam filmi Batman v Superman: Adaletin Şafağı‘nda Superman ve Batman beraber yer alacak. Warner Bros. yapımcılığındaki filmin yönetmen ve senaristi değişmedi.

batman 1

Zack Snyder yönetmenliğinde hayata geçirilen projede senaryo David S. Goyer’ın kaleminden çıkacak. Henry Cavill‘i tekrar Superman olarak izleyeceğiz.

Christopher Nolan’ın Kara Şövalye üçlemesini bitirdikten sonra Batman filmlerinde oynamayacağını açıklayan Christian Bale‘in yerini ise bu filmde Ben Affleck aldı.

Ayrıca Diane Lane, Laurence Fishburne ve Amy Adams’ı da göreceğimiz filmin senaryosunda kısmen, Frank Miller’ın 1986 tarihli kitabından Batman ile Superman‘in karşı karşıya getirileceği açıklanmıştı.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı‘nın 25 Mart 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin görselleri için tıklayınız

Filmin fragmanı için tıklayınız

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up