Tehlikeyle Flört İstanbul’da Çekiliyor

Yakında

İşler Güçler” dizisi ile Türkiye’ye komedide yeni bir soluk getiren Limon Film / Hayri Aslan’ın yeni projesi herkesi güldürmeye hazırlanıyor.

tehlikeyle flört

Yıllın en iddialı komedi filmlerine aday olacak “Tehlikeyle Flört”ün çekimleri İstanbul’da başladı.

Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın yaptığı yönetmenliğini Murat Şenöy’ün üstelendiği“Tehlikeyle Flört” filminde; Mete Horozoğlu, Ezel Akay, Ozan Kotra, Fuat Güner, Çağatay Kehribar, Mehmet Hakan Çağlar, Başak Daşman, Sema Şimşek, Tuğrul Tülek, Cihat Tamer, Ayta Sözeri, Güzin Usta, Mahmut Gökgöz gibi oyuncular rol alıyor.

Filmde Rock grubu “Flört” üyeleri Ozan Kotra, Çağatay Kehribar ve Hakan Çağlar’ın canlandıracağı, plak yapma hayalinin peşinden giden üç mahalle delikanlısının bu yüzden karıştıkları inanılmaz olaylar anlatılıyor.

Tehlikeyle Flört  uzun bir araştırma sonrasında 4 haftalık bir sürede, İstanbul’un Üsküdar, Taksim, Galata, Balat,Kartal  gibi farklı Semtlerde otuzdan farklı mekanda çekilecek.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up