Tebrikler Baba Oldunuz!

Diziler Genel

Çocukluğumuzun jönleri yıllar geçtikçe kaçınılmaz olarak baba rolerine kaymaya başladılar. Yakın zamanda  Özcan Deniz’i kısa bir süre de olsa Karagül’de genç yaşta çocukları olan bir baba rolünde izlemiştik.Kanuni’nin çocuklarının büyümesiyle de Halit Ergenç rol icabı  Pelin Karahan ve  Gürbey İleri ‘nin babası olmuştu.

Daha önce iki aile dizisiyle de baba rolü oynayan Emre Kınay ise şimdi Güneş’i Beklerken dizisinde beden eğitimi öğretmeni olan bir babayı canlandırıyor, Mazhar olarak tanıdığımız Cem Davran  Babam Sınıfta Kaldı ile af sayesinde okula geri dönüp kızıyla aynı sınıfta okuyan bir babayı oynayacak. Sana Bir Sır Vereceğim framanında gözlükleri ile dikkat çeken Murat Han ise bir grup çocuğun koruyucu ailesi olacak. Adanalı ve Sıla’ dan tanıdığımız Mehmet Akif Alakurt ise gelecek sezon Fatih dizisiyle Salih Bademci ve Birkan Sokullu’nun babası rolünü üstlenecek.

sana-bir-sir-verecegim-in-yayin-tarihi-belli--4786707_400

© Sinefesto | Şaziye Ayaş

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up