Taylan Biraderler 10 Yıl Sonra Sinemaya Dönüyor

Manşet Türkiye

Taylan Biraderlerin, 10 yıl aradan sonra sinemaya dönüş filmleri olan ve Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya gibi isimlerin yer aldığı Azizler’in çekimleri başladı.

2009 yılının son günlerinde gösterime giren Vavien’den sonra sinemaya bir süre ara veren ve bu zaman zarfında Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin gibi televizyon projelerinde yer alan Yağmur Taylan ile Durul Taylan, on yıl aradan sonra yeni filmleri Azizler’in çekimlerine başladı.

Taylan Biraderlerin Vavien’de birlikte çalıştıkları Engin Günaydın, Binnur Kaya ve İlker Aksum gibi isimlerle yeniden bir araya geldikleri Azizler’in oyuncu kadrosunda ayrıca; Haluk Bilginer, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım, Helin Kandemir gibi isimler bulunuyor. Çekimlerine İstanbul’da başlanan filmin 2020 yılı içerisinde gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up