Tayfun Talipoğlu, ‘Akıl Delisi’ Sokak Filozofu’nu Çok Sevdi

Türkiye Yakında

‘KIRMIZI’DA BİR DELİ TAYFUN TALİPOĞLU

Yönetmen Yücel Müştekin’in senaryosunu yazıp yönettiği KIRMIZI’nın çekimleri eylül ayında başlamıştı. Cemal Hünal ve Leyla Göksun’un başrollerini paylaştığı “KIRMIZI” sinema filminin çekimlerine Beyoğlu’nun ara sokaklarında devam ediliyor.

TAYFUN TALİOPOGLU2

JUA Film’in yapımcılığında çekilen, birbirinden yetenekli oyuncuların rol aldığı KIRMIZI’nın setinde geçtiğimiz hafta Tayfun Talipoğlu’nun sıra dışı bir kitap tezgahtarını canlandırdığı sahneler çekildi. Lakabı Akıl Delisiolan bir sokak filozofunu canlandıran Tayfun Talipoğlu senaryoyu çok beğendiği için Yücel Müştekin’in teklifini kabul ettiğini, şarabı çok seven entelektüel bir kitap tezgahtarını oynamaktan keyif aldığını söyledi. “Oyuncular çok başarılı. Herkes çok uyumlu çalışıyor, bu filmin çok başarılı olacağına inanıyorum” diyen TalipoğluCemal Hünal’ın geçirdiği ameliyattan bir gün sonra sete gitmesinden çok etkilenmiş.

Beyoğlu’nun farklı ruh hallerinin beyaz perdeye yansıyacağı Drama&Gerilim türündeki film, Aralık 2014’te seyirci karşısına çıkacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up