Tarihin En Kötü Filminin Hikayesi: Disaster Artist’ten Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood Yakında
Tarihin En Kötü Filminin Hikayesi: Disaster Artist’ten Yeni Fragman

Sinema hakkında hiçbir bilgisi bulunmadan kolları sıvayıp The Room adlı tarihin en kötü filmlerinden birine imza atan Tom Wiseau’nun öyküsü beyaz perdede.

James Franco’nun yönettiği ve başrolünü oynadığı The Disaster Artist, 2013’te gün yüzüne çıkan The Room’un arka planında yaşananları anlatıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Seth Rogen, Paul Schur, Ari Graynor, Alison Brie, Jacki Weaver, Josh Hutcherson gibi isimler var.

Disaster Artist’in konusu

Film yapmanın sevinci ve deliliği üzerine keyifli bir saygı duruşu niteliğinde olan The Disaster Artist, eksantrik sinemacı Tommy Wiseau ve onun en iyi arkadaşı olan aktör Greg Sestero’nun çılgın maceralarını anlatıyor. Bu iki sevimli haylaz adam, Los Angeles’a taşınır ve kendi uzun metraj filmlerini çekerek Hollywood rüyasını yaşamaya çalışır. Kendilerini unutulmaz derecede komik ve tahmin edilemez bir prodüksiyonun içinde bulan bu ikili, sinema tarihinin en kötü şöhretli, tuhaf ve bir o kadar da sevilen filmlerinden olan The Room’a imza atar.

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up