Leonardo DiCaprio Tarantino Filminde

Hollywood Manşet Yakında

Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filminin senaryosu hazır, filmin oyuncu kadrosunda ilk netleşmiş isim ise Leonardo DiCaprio. Adaylar arasında ise Jennifer Lawrence, Brad Pitt ve Margot Robbie gibi isimler var.

Manson Tarikatı‘nın yaptıkları katliamı konu alacak olan Tarantino filmi için sıra stüdyoların değerlendirmesi ve oyuncu bulunmasında. Zira, dokuzuncu filmin yapımcısı Harvey Weinsten idi, ancak patlayan taciz skandalı nedeniyle Tarantino yapımcıyla yollarını ayırdı. Yeni Tarantino filmi Sony’den çıkacak.

 

Adı netleşen tek oyuncu Leonardo DiCaprio. Deadline’ın haberine göre, filmde oynama ihtimali bulunan oyuncular şöyle: Margot Robbi, Brad Pitt, Jennifer Lawrence ve Samuel L. Jackson. Tarantino’nun Robbie ve Lawrence haricinde diğer oyuncularla daha önce çalıştığını da hatırlatalım.

Bu arada Amerikalı ünlü seri katil Charles Manson, cezasını çektiği hapishanede 2017 yılının son günlerinde 83 yaşında hayatını kaybetti.

Filmin tam konusu şöyle:

1969 yazında Los Angeles’ta geçecek olan film, halihazırda sükse yapmış bir dizisi olan ve film işine girmek için yol arayan bir aktörü ve kendisinin dublörlüğünü yapan yakın arkadaşını merkeze alırken Charles Manson ve tarikatının sorumlu olduğu Sharon Tate ve dört arkadaşının korkunç şekilde öldürülmesi ana hikâyenin zeminini oluşturuyor.

Filmin çekimlerine 2018’de başlanacak.  Sharon Tate ve dört arkadaşının korkunç şekilde öldürüldüğü 1969 yılında geçen film, Sharon Tate’nin 50. ölüm yıldönümünde vizyona girecek. Yani film, 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek. 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up