‘Tamam mıyız?’ İzleyicisiyle Buluşuyor

Türkiye

Çağan Irmak

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını TAFF Pictures’ın, senarist ve yönetmenliğini ise Çağan Irmak’ın yaptığı ”Tamam mıyız?” için Çarşamba günü Atlas Sineması’nda saat 21 seansından sonra Çağan Irmak’ın da katılımıyla söyleşi düzenlenecek.

Türkiye’de bir ilk olarak Instagram’a özel fragman yayınlayan ve tüm sosyal medya mecralarında büyük ilgiyle karşılanan Tamam mıyız? için farklı şehirlerde söyleşili gösterim düzenlenecek. Biletli izleyicilerin katılacağı seansların ardından yönetmen Çağan Irmak’ın katılacağı söyleşiler düzenlenecek. Bu söyleşilerden ilki, 4 Aralık Çarşamba günü Atlas Sineması’nda saat 19.00 ve 21.00 seansının ardından düzenlenecek.

Katılacağı gösterimleri Instagram hesabından duyuran Çağan Irmak “Bir koltukluk yer açın” diyerek takipçileri gösterime davet etti. Bu tarz söyleşili gösterilerin devamının geleceğini belirten Çağan Irmak’ın bu post’u iki bine yakın kişi tarafından beğenildi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up