Talihsiz Serüvenler ‘Dizisi’ Yoluna Televizyonda Devam Edecek

Diziler Yakında

How I Met Your Mother’in Barney’i Neil Patrick Harris, Netflix’in yeni dizisi Talihsiz Serüvenler Dizisi’nde Kont Olaf’ı canlandıracak.

Fragmanında yüzü görünmeyen Harris’in bu rolü oynayıp oynamayacağı tartışmaları da beraberinde getirmişti. Neyse ki setten sızan birkaç görüntü tartışmaları bitirdi. Kanada Vancouver’daki sette Neil Patrick Harris Kont Olaf olarak objektiflere yansıdı.

olaf 1

Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin konusu ise şöyle: Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf, amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır; fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

olaf 2

Bilindiği üzere 2004 yılında film olarak karşımıza çıkan Talihsiz Serüvenler Dizisi’nde Jim Carrey başrolde oynamış, 140 milyon dolarlık bütçeyle çekilen yapım 209 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Netflix’te yayınlanacak olan dizi Ağustos ayında izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

 

1 Yorum

  1. Netflix’in yeni sezon tanıtımında a series of unfortunate events’i görmeyince seneye kalacak sanmıştım ama ağustos çok iyi bir tarih ? Ayrıca yukarıdaki trailer her ne kadar şahane olsa da fan made olduğu söyleniyor yani en azından Netflix tarafından öyeymiş gibi gösterilmiş olma ihtimalide var neyse önemli olan gerçekten bu uyarlamayı yapıyor olmaları ? gerçektende #NetflixAndInsomnia hashtag’inin hakkını veriyorlar, teşekkürler Netflix ?☺

    Reply

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up