Taika Waititi, Chris Hemsworth, Cate Blanchett ve Birçok Sanatçı Sağlık Çalışanları İçin Bir Araya Geldi

Günün Haberi Hollywood
Taika Waititi, sağlık çalışanları için bağış toplamak amacıyla Chris Hemsworth, Cate Blanchett, Benedict Cumberbatch ve Meryl Streep gibi isimlerin yer aldığı özel bir kitap okuma etkinliği düzenledi.

Son olarak Jojo Rabbit filmiyle Oscar heykelciği kazanan yönetmen Taika Waititi, aralarında birçok ünlü ismin yer aldığı özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Roald Dahl’ın James and the Giant Peach adlı romanını okumak için bir araya gelen Taika Waititi ve ünlü isimler, Roald Dahl Story Company çatısı altında COVID-19 ile mücadele eden sağlık çalışanları için bağış toplayacak.

10 bölümlük bir seri halinde Roald Dahl YouTube kanalında Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yayınlanacak etkinlikte Meryl Streep, Chris ve Liam Hemsworth, Cate Blanchett, Ryan Reynolds, Mindy Kaling, Benedict Cumberbatch , Lupita Nyong’o, Billy Porter ve Sarah Paulson gibi isimler yer alıyor.

Etkinlikten yayınlanan ilk bölümü ve hazırlanan kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up