Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren Yeniden Bir Arada

Diziler

Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren’in, The International isimli aksiyon dizisinde yer alacak.

Rocky serisinde birlikte rol alan Sylvester Stallone ve Dolph Lundgren, yeni bir proje için bir kez daha bir araya geliyor. Aksiyon ve dram türlerindeki dizinin adı The International olacak.

Sylvester Stallone, oyuncu kadrosunda yer alacağı düşünülen dizinin aynı zamanda yapımcılığını da üstlenecek. Rocky ve Rambo serisinin devam filmleri üzerinde çalışan Stallone’nin yeni dizisinde arkadaşı Dolph Lundgren da rol alacak. Rocky filminde beraber rol alan ikili, The International dizisinde yeniden bir araya gelecek.

Dolph Lundgren’in dizideki rolü, Amerika Birleşik Devletleri’nin gizli özel ajanı olacak. Bu ajan aynı zamanda SWAT ekibinin rehine arabulucusu da olacak.

Pilot bölümünün Sylvester Stallone tarafından yönetileceği söylenen dizinin senaryosunu The Replacement Killers, Scar City, Lone Hero, Reef Break gibi yapımlardan tanıdığımız Ken Sanzel kaleme alacak.

The International dizisinin ne zaman hayata geçirileceği ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up