Superman Efsanesi Bitiyor

Günün Haberi Hollywood

Warner Bros. Henry Cavill’li Superman serisini askıya aldığını, bunun yerine Supergirl karakterinin merkezde yer aldığı yeni filmlere odaklandığını açıkladı.

Henry Cavill’ın Warner Bros. ile imzaladığı sözleşmesinin son bulmak üzere olduğu bir süredir biliniyordu, oyuncunun ikinci kez sözleşme imzalayarak yeni bir başlangıç yapması beklendiği bir zamanda Warner Bros. cephesinden gelen açıklama kafaları hayli karıştırdı.

Warner Bros’tan yapılan açıklamada, “Henry Cavill’le mükemmel bir ilişkimiz var ve ona müthiş saygı duyuyoruz. Ancak yeni Superman filmlerine dair alınmış bir kararımız yok” denildi.

DC ve Warner Bros. stüdyoları, kadın karakterlerin merkeze alındığı bir film olan Supergirl’in filmini yapacaklarını duyuruldu. Supergirl, DC Comics çizgi romanından sinemaya uyarlanacak.

Öte yandan DC sinematik evrenindeki bir diğer iddia, Henry Cavill’in Ben Affleck’in canlandırdığı Batman karakterini üstleneceği yönünde. Warner Bros. iddiaları doğrulamadı ancak yakın zamanda Henry Cavill’in geleceği hakkında açıklama yapamaları bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up