Sultan, Bu Albüm İçin 40 Yıl Bekledi

Türkiye

Türk Sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, en sonunda bir düşü gerçeğe dönüştürüyor. 40 yıldır albüm yapması ve sahneye çıkması için teklifler alan Şoray’ın beklenen albümünün stüdyo kayıtları tamamlandı. DMC etiketi ile piyasaya çıkacak olan albüm, 2015 yılının Ocak ayında raflardaki yerini alacak. Yeni yıla da damga vurması beklenen albümün müzik direktörlüğünü;söz yazarı, besteci ve yorumcu Metin Özülkü yaptı.

türkan şoray albüm

Bugüne kadar, yüzlerce filme imza atan Türkan Şoray, çıkaracağı albümü ve söyleyeceği şarkılar ile sevenlerine unutulmaz bir hatıra bırakacak. Albümde; Sultan’ın çok sevdiği, dinlemekten ve söylemekten mutluluk duyduğu besteler yer alıyor. Merakla beklenen albümün, ilk klip ve fotoğraf çekimleri önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.

 

Sultan ile Metin Özülkü, geçtiğimiz gün stüdyoda bir araya gelerek albümdeki şarkılarının sıralamasını yaptılar ve albüme son halini verdiler. Özülkü, albüm ile ilgili duygularını “Filmlerinden dolayı hayranı olduğum Türkan Şoray ile yaptığımız bu albüm benim için gerçekten çok özeldi. Kendisiyle çalışmak benim için büyük bir gurur ve mutluluk oldu. Dinleyen herkesin çok şaşıracağı ve beğeneceği bir albüm olduğunu düşünüyorum ” sözleriyle dile getirdi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up