‘Suits’ Dizisi Türkiye’ye Uyarlanıyor

Diziler Günün Haberi

Karga Seven Türkiye, reyting rekortmeni ‘Suits’ dizisinin yapım haklarını satın aldı.

NBC Universal ile Suits’in yapım hakları için anlaşan Karga Seven Türkiye, ‘Suits’ dizisini Türkiye için uyarlayacak.

Karga Seven Türkiye’nin CEO’su olan Ömer Özgüner, konu hakkında: “20’yi aşkın ülkede yüz milyonları bulan seyirciye sahip bir diziyi Türk izleyicisi ile buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Türk seyircisinin Suits’in etkileyici hikayelerini ve keskin karakterlerini seveceğinden şüphem yok. Dizinin Türk hayranları şimdiden Harvey, Rachel ve Mike karakterlerini kimlerin oynayacağını konuşuyor.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Karga Seven Türkiye ile anlaşmadan mutluluk duyduklarını dile getiren NBC Universal yetkilisi Ana Langenberg ise: “Suits şu ana kadar yayınlanan 115 bölümüyle, Amerika’nın en sevilen dizilerinden biri oldu. Karga Seven Pictures’ın uzmanlığı ile Türkiye’de de, Suits’in benzer bir başarıyı yakalayacağına inanıyoruz” diyerek yapılan anlaşmanın sevincini dile getirdi.

Yayınlandığı sekiz sezon boyunca reyting listesinde birinci sırada yerini alan Suits’in uyarlamasında hangi oyuncuların rol alacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up