STV’nin Yeni Dizisi: Küçük Gelin

Diziler

kucuk-gelin

Ozan Uzunoğlu’nun yöneteceği “Küçük Gelin” istemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler hikayesini ekranlara taşıyacak.

Erkan Çıplak’ın senaryosunu yazacağı, Yücel Arzen’in müziklerini yapacağı ve Gözde Mukavelat, Melda Arat, Arif Selçuk,Orhan Şimşek ve Çağla Şimşek’in baş rollerinde yer alacağı dizi yakında STV’de başlıyor.

Kötü Yol, Bir Çocuk Sevdim, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Fatmagül’ün Suçu Ne adlı dizilerde rol alan başarılı ve tecrübeli oyuncu Arif Selçuk, yeni dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.

Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.

Dizinin çekimleri Malatya’da gerçekleşecek. Proje koordinatörlüğünü Murat Keskin’in üstlendiği Küçük Gelin, Ağustos’ta Samanyolu TV’de.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up