Studio Ghibli 2020 Yılında İki Yeni Film Yayınlayacak

Asya Sineması
Studio Ghibli, bu yıl iki yeni film yayınlayacağını açıkladı. Filmlerden biri Hayao Miyazaki‘nin son filmi How Do You Live? olacak.

2020 yılının animeseverler için ilk müjdeli haberi animeleriyle kalbimize taht kuran Studio Ghibli‘den geldi. Şirket, 2020 yılında iki yeni film yayınlayacağını açıkladı. Filmlerin uzunluğu ya da türü hakkında bilgi vermeyen Studio Ghibli, işbu filmlerden birinin Hayao Miyazaki‘nin son filmi How Do You Live? olduğunu doğruladı.

İlk Oscar ödüllü anime olmasının yanısıra Japon sinemasının en çok izlenen filmi olan Spirited AwayMy Neighbour Totoro, Princess Monokone gibi kült yapımların altına imza atan Studio Ghibli; 2020 yılının Çin takvimine göre Fare Yılı olduğunu ve farenin hem üretkenliği simgeleyen bir hayvan olduğunu hem de doğurganlık tanrısının meleklerinden biri olduğunu söyleyerek 2020 yılında birçok heyecan verici projenin yolda olduğunu belirtti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up