Dijital 1 yıl önce

Sinefesto

Stranger Things'in Animasyon Dizisi Geliyor

Beşinci sezonunun ardından sona erecek olan Stranger Things evreni genişlemeye devam ediyor. Flying Bark Productions ve yürütücü yapımcı Eric Robles'ın geliştirdiği başlıksız bir animasyon dizisine Netflix'te yeşil ışık yakıldı.

Başrollerini Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton ve Noah Schnapp'ın aldığı Duffer Kardeşler hayranlarının favori dizisi 2016'da gösterime girdi. Hawkins'in kurgusal kasabasının sakinlerini paranormal olaylarla ve Upside Down olarak bilinen alternatif bir boyutla boğuşmasını konu alıyor.

Matt ve Ross Duffer Pazartesi günü yaptıkları açıklamada, "Her zaman severek büyüdüğümüz Cumartesi sabahı çizgi filmlerinin damarlarında animasyonlu bir Stranger Things hayal ettik ve bu hayalin gerçekleştiğini görmek kesinlikle heyecan verici olacak. Eric Robles ve ekibinin ortaya çıkardığı şey bizi daha fazla şaşırtamazdı. Senaryolar ve çizimler inanılmaz! Sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Macera devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Yeni animasyon dizisinin ne hakkında olacağı bilinmiyor.

Sorumlu yapımcılar arasında Upside Down Pictures adına Duffer Brothers, 21 Laps adına Shawn Levy ve Dan Cohen ve Flying Bark adına Robles yer alıyor.

Deadline.

İlginizi Çekebilir