Stranger Things’in 3. Sezonu Yeni Bir Rekora İmza Attı

Diziler
Stranger Things’in 4 Temmuz’da yayınlanan 3. sezonu, yayınlandıktan sonraki dört günde 40.7 milyon hesap tarafından izlendi.

Duffer Kardeşler‘in yaratıcısı olduğu Netflix dizisi Stranger Things, izleyicileri 80’li yılların büyülü dünyasına ışınlayan atmosferiyle ve dönemin kült bilimkurgu filmlerine yaptığı göndermelerle oldukça dikkat çeken dizi, geçtiğimiz günlerde 3. sezonuyla ekranlara geri döndü.

Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri Netflix‘in en çok izlenen yapımları arasında yer alan Stranger Things’in 3. sezonu da izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. Son dönemde dizi ve filmlerinin izlenme rakamları konusunda daha şeffaf bir politika izleyen Netflix, Stranger Things’in ilk dört gün sonundaki izlenme rakamlarını paylaştı ve dizinin kendileri adına yeni bir rekora imza attığını açıkladı.

Netflix, Twitter’da yaptığı açıklamayla, Stranger Things’in 4 Temmuz’da yayınlanan 3. sezonunun ilk dört günün sonunda 40.7 milyon hesap tarafından izlendiğini, bu hesaplardan 18.2 milyonunun şimdiden sezonun tamamını izlediğini belirtti. Stranger Things’in 3. sezonu böylece Netflix’in yayınlandıktan sonraki ilk dört günde en çok izlenen yapımı oldu.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up