Steven Spielberg’ten Yeni Korku Dizisi

Diziler

Ünlü yönetmen Steven Spielberg, yeni yayın platformu Quibi için korku dizisi hazırlayacak. Yalnızca gece yarısı izlenebilecek dizi, alarm sistemiyle güneş doğduğunda yayından kaldırılacak.

Ünlü yönetmen Steven Spielberg, 2020’de açılacak olan internet yayın platformu Quibi için bir korku dizisi yazıyor. Kanalın kurucusu Jeffrey Katzenberg, yaptığı açıklamada, “Steven Spielberg yazmak istediği bir korku hikayesinden bahsetti, biz de görüşmelerimiz sonucunda proje için olumlu dönüş yaptık.” sözlerini dile getirdi.

On ya da on iki bölüm olarak hazırlanancak olan dizinin sadece gece yarısı izleneceğini ekleyen Katzenberg, mühendislerinden bu talebi mümkün hale getirmek için bir altyapı oluşturması içerisinde olduklarını belirtti.

Buna göre Spielberg’ün dizisi, gün batımından sonra platforma eklenecek, güneş doğduğunda yeniden alarm verecek ve bir sonraki gün batımına kadar yayından kaldırılarak izlenilir olmaktan çıkacak.

Bir milyar dolarlık yatırımla kurulan Quibi platformu, Nisan 2020’de yayında olacak. Öte yandan Spielberg, Apple TV için de Amazing Stories adlı bir antoloji dizisi hazırlıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up