Steve Jobs Rolünü Reddetti

Dünya

'The Great Gatsby' Press Conference - The 66th Annual Cannes Film Festival

ABD’li ünlü sinema oyuncusu Leonardo DiCaprio, sinemaya bir süre ara vermek istediği için Apple’ın kurucusu Steve Jobs’u oynaması için kendisine önerilen film projesini kabul etmedi.

Hollywood Reporter tarafından yayınlanan haberde, Jobs’un yazar Walter Isaacson tarafından kaleme alınan ve Sosyal Ağ adlı filmle adını duyuran senarist Aaron Sorkin tarafından da ekrana uyarlanan biyografisinin temel alınarak çekilmesi planlanan filme ilişkin olarak DiCaprio’nun görüşmeler yaptığı ve yönetmen Alejandro Gonzalez Inarritu’nun The Revenant isimli filminin ardından bu projeye başlamaya sıcak baktığı, ancak nihai olarak önemli projeyi reddettiği bildirildi.

DiCaprio’nun kararının ardından aktör arayışına giren yapımcılar aralarında Ben Affleck, Christian Bale, Bradley Cooper ve Matt Damon gibi isimlerin yer aldığı oyuncularla görüşecek.

16 Eylül’de BM’nin iklim değişiklikleri sebebiyle yaşanan meselelerden sorumlu barış elçisi olarak atanan DiCaprio, 2013 yılının Ocak ayında yaptığı açıklamada da mesleğe bir süre ara vermeyi planladığını açıklamıştı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up