Stephen Lang: Avatar 2 gişe rekoru kıracak

Hollywood
Başarılı oyuncu Stephen Lang, Aralık 2021’de izleyici ile buluşacak olan Avatar 2’nin gişe rekoru kıracağı açıklamasında bulundu.

Başarılı oyuncu Stephen Lang, Avatar 2’nin gelecek yıl vizyona girdiğinde gişe rekoru kıracağı düşüncesini dile getirdi. İlk filmdeki Albay Quaritch karakterini Avatar 2’de de canlandırmaya devam edecek olan oyuncu,The National’a filmle ilgili açıklamalarda bulundu.

Usta oyuncuya Avatar 2’nin Avengers: Endgame’in gişe rekorunu kırıp kırmayacağının sorusu üzerine Lang, “Öyle umuyorum, beklentimiz o yönde” dedi.

Avatar 2‘de Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang gibi oyuncular yer alacak. Ayrıca filmin yönetmeni Cameron, seyircinin Avatar’ı 3D formatında gözlük kullanmadan izleyebileceği müjdesini vermişti.

Yapılan son açıklamaya göre Avatar 2, Aralık 2021’de, final filmi olarak belirlenmiş 5. filmse 2027’de izleyici ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up