Fragmanlar 8 ay önce

Sinefesto

Stephen King'in Eserinden Uyarlanan "The Boogeyman" Filminin Fragmanı Yayınlandı

20th Century Studio'nun yeni korku filmi “The Boogeyman”in ilk fragmanını yayınladı .

Film, Stephen King'in daha önce 2005'te uzun metrajlı bir uzun metrajlı film haline getirilmiş olan aynı adlı 1978 tarihli kısa öyküsünden uyarlanmıştır. “Black Swan” senaristi Mark Heyman ve “A Quiet Place”i yazan ikili Scott Beck ve Bryan Woods, yeni film için King'in hikayesini tekrardan kaleme aldılar.

Korku-gerilim filmi, lise öğrencisi Sadie Harper ve küçük kız kardeşi Sawyer'ın yakın zamanda ölen annelerinin yasını tutmasını ve babalarıyla gergin bir ilişkiyle karşı karşıya kalmalarını konu alıyor. Sinir bozucu bir hastanın sürpriz ziyareti, insanların ıstırabını besleyen doğaüstü bir varlığı beraberinde getirir.

Beck, Woods ve Heyman'ın uyarlaması, Rob Savage tarafından yönetiliyor. Sophie Thatcher, Chris Messina ile birlikte rol alıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton ve David Dastmalchian yer alıyor.

Shawn Levy, Dan Levine ve Dan Cohen “Boogeyman”in yapımcılığını üstleniyor. Yürütücü yapımcılar arasında Beck, Wood, John H. Starke, Emily Morris, Adam Kolbrenner, Ryan Cunningham ve Robin Meisinger yer alıyor. Levy'nin yapım şirketi 21 Laps Entertainment, 20th Century Fox ile birlikte ortak yapımcılık yapıyor.

Film 2 Haziran'da izleyicisiyle buluşacak.

İlginizi Çekebilir