Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Stargate Üçleme Olarak Dönüyor

Efsane 22 yıl sonra diriliyor.

Yayınlandı

tarihinde

Tam 22 yıl önce, 1994’te vizyona giren Stargate üçleme olarak dönüyor. 200 milyon dolar hasılat yapan ve ardından 354 bölümlük 3 dizisi çekilen Stargate dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

MGM bünyesinde Stargate için tekrar çalışmalara başlandı. Filmin senaryosu, Indipendece Day: Resurgence filminin de senaryosunu yazan James A. Woods ve Nicolas Wright tarafından kaleme alınacak. İlk filmin senaristi Dean Devlin “Bu, 20 yıl sonrasını anlatan bir film olmayacak, gerçek bir üçleme çekeceğiz. Hikayenin başına dönüp her şeyi baştan anlatacağız.”

Orijinal filmi takip eden diziler, Emmerich ve Devlin ikilisinden bağımsız çekilmişti. Filmin evreninde yaşananlar nasıl filme yansıtılacak şimdiden merak konusu. MGM başkanı Jonathan Glickman, Stargate için adrenalini arttırmanın ve markanın yeniden doğuşunu sağlamanın tek yolunun ilk filmin yönetmeni Roland Emerich ve senarist Dean Dean’i geri getirmek olduğunun altını çiziyor. Peki geçen 22 yılda planlar nasıl değişti? Devlin’e göre yalnızca projenin kapsamı değişmiş. Dikkat çektiği nokta ise şu: “Bugün stüdyolar filmleri sinematik evrenler olarak düşünüyorlar, biz de projemizi geliştirirken bu yolu takip etmeye karar verdik. Yapacaklarımız istediklerimize uygun, ancak artık olasılıklar daha geniş.”

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

The Lord of the Rings Animasyonu İçin Hazırlıklar Başladı

Film, Kenji Kamiyama tarafından yönetilecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Lord of the Rings

Dünyaca sevilen fantastik film serisi “The Lord of the Rings” şimdi de animasyon olarak seyirci karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Fantastik film serisi The Lord of the Rings animasyonu için hazırlıklar başladı. Hobbit, The Lord of the Rings gibi uzun metraj sevilen filmlerin arkasındaki stüdyo New Line Cinema ile Warner Bros. Animation sevilen serinin animasyon uyarlaması için birlikte çalışacak. The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim adını taşıyacak animasyon filmi için The Lord of the Rings: The Two Towers filminde tasvir edilen Miğfer Dibi’nin arkasındaki destansı hikaye konu alınacak.

Ultraman anime serisi ile tanınan Kenji Kamiyama, Jeffrey Addiss ve Will Matthews tarafından senaryosu kaleme alınanan filmin yönetmen koltuğuna oturacak. Animasyon film, LOTR serisinin zamanlarından bin yıl öncesinde geçecek.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Aquaman 2 Filminin Resmi Adı Açıklandı

Filmin gösterim tarihi de belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği Aquaman filminin devamı olacak Aquaman 2’nin resmi adı belli oldu.

James Wan‘in yönetmen koltuğuna oturduğu DC filmi Aquaman 2‘nin resmi adı duyuruldu. Merakla beklenen serinin ikinci filminin adını, yönetmen Wan Instagram üzerinden “Aquaman and The Lost Kingdom” olarak açıkladı.

Wan‘in yönettiği ikinci DC filmi olacak Aquaman and The Lost Kingdom‘un prodüksiyonuna, Temmuz ayı ile birlikte Hawaii’de başlanacak. Jason Momoa‘nın başrolünü üstlendiği filmde isme Amber Heard, Patrick Wilson, Yahya Abdul Mateen II, Pilou Asbæek ve Momoa gibi isimler eşlik edecek.

David Leslie Johnson-McGoldrick tarafından kaleme alınanan filmin vizyon tarihi ise 16 Aralık 2022 olarak planlanıyor.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Christina Ricci “The Matrix 4” Filminin Kadrosunda

Filmin gösterim tarihi de belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Warner Bros. çekimleri tamamlanan The Matrix 4 filminin oyuncu kadrosuna Christina Ricci’nin dahil olduğunu açıkladı.

Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski‘nin oturduğu, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un seriye geri döndüğü The Matrix 4 filminin oyuncu kadrosuna Christina Ricci dahil oldu. Çekimleri tamamlanan The Matrix 4 filminde Ricci‘nin gizemli bir karakteri canlandıracağını belirten Warner Bros., filmin vizyon tarihini de 22 Aralık 2021 olarak duyurmuştu.

Lana Wachowski, David Mitchell ve Aleksander Hemon‘ın senaryosundan ekranlara yansıyacak filmin oyuncu kadrosunda Ricci, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un yanı sıra Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II ve Ellen Hollman gibi isimler yer alıyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler