Star Wars Dizisi Game of Thrones Ekibine Emanet

Diziler Günün Haberi
Star Wars Dizisi Game of Thrones Ekibine Emanet

Disney, Star Wars evrenini yağmalamaya devam ediyor. LucasFilm’i satın alan firma şimdi de Star Wars evreninde geçen yeni bir dizi için kolları sıvadı. Dizi, Game of Thrones’in ekibine emanet.

Haberi, Star Wars’ın resmi internet sitesi verdi. Haberde yeni Star Wars dizisinin Game of Thrones‘in fikir babaları David Benioff ve D.B. Weiss‘n diziyi yazıp yönetecekleri bilgisine yer verildi. LucasFilm başkanı Kathleen Kennedy, David Benioff ve D.B. Weiss’in bu iş için en uygun isim olduğunu ve ikilinin kompleks karakterler, derin hikaye ve mitolojik zenginlik açısından heyecan verici yeni bir Star Wars evreni oluşturacaklarını söyledi.

David Benioff ve D.B. Weiss ise şöyle dedi: “1977 yazında çok uzaktaki bir galaksiye gittik ve o zamandan beri hayal ediyoruz. Game of Thrones’in bitiminin hemen ardından bu heyecanlı projeye başlamaktan onur duyuyoruz.

Star Wars dizisinin tarihi henüz net değil, hangi kanalda olacağı ise kesinleşmedi. Ancak bilinen tek şey dizinin Skywalkerlere değinmeyeceği.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up