Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Star Wars ve Avatar Serilerinin Tarihleri Açıklandı

Disney, gelecek filmleriyle ilgili değişiklikler yaptı.

Yayınlandı

tarihinde

Geçtiğimiz Mart ayında 71.3 milyar dolar karşılığında 21st Century Fox’u satın alan Disney, gelecek filmleriyle ilgili değişiklikler yaptı.

Merakla beklenen Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi ile tamamlanacak üçlemeden sonra izleyeceğimiz yeni Star Wars filmleri duyuruldu. Vizyon tarihinde değişikliğe gidilen yapımlar arasında ise James Cameron’ın Avatar devam filmleri, Marvel imzalı Yeni Mutantlar ve Brad Pitt başrollü Yıldızlara Doğru gibi filmler yer alıyor.

Star Wars evreninin Skywalker efsanesi, 20 Aralık’ta vizyona girecek “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” ile sona erecek. Sevilen seri ilerleyen yıllarda izleyeceğimiz yeni bir üçleme ile devam edecek.

Yeni filmler sırasıyla 16 Aralık 2022, 20 Aralık 2024 ve 18 Aralık 2026 tarihlerinde gösterime girecek. Üç Oscar ödüllü usta yönetmen James Cameron imzalı Avatar devam filmlerinin vizyon tarihleri değişti. 18 Aralık 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen Avatar 2, 17 Aralık 2021’e ertelendi. Avatar 3 22 Aralık 2023, Avatar 4 19 Aralık 2025 ve Avatar 5 de 17 Aralık 2027 tarihini aldı.

Bu değişiklikler ile birlikte, 2021’den 2027’ye kadar her yıl bir Star Wars veya Avatar filmi izleyeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde ertelenen Brad Pitt ve Tommy Lee Jones’lu Yıldızlara Doğru’nun bu sene 20 Eylül’de vizyona gireceği duyuruldu.

Defalarca ertelenen Marvel filmi Yeni Mutantlar bir kez daha ertelenerek 3 Nisan 2020 tarihine kaydırıldı. Disney’in bu yaz vizyona sokmayı planladığı Artemis Fowl 29 Mayıs 2020’ye ertelenirken, Steven Spielberg’ün yeni filmi West Side Story’nin 18 Aralık 2020’de sinema salonlarına konuk olacağı öğrenildi. Yıllardır geliştirilen süper kahraman filmi Gambit ise vizyon takviminden kaldırıldı.

Yapılan açıklamada yer alan diğer filmler ve yeni vizyon tarihleri ise şöyle: Cruella 23 Aralık 2020, Nimona 5 Mart 2021, The One and Only Ivan 14 Ağustos 2020, Ajanlar İş Başında 25 Aralık 2019, Underwater 10 Ocak 2020, Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı 9 Ağustos 2019, Ready or Not 23 Ağustos 2019 ve Call of the Wild 21 Şubat 2020.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Scarlett Johansson “Disney”e Dava Açtı

Black Widow filminin ardından davalık oldular!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Son olarak Black Widow filmiyle bilrikte çalışma fırsatı yakalayan Scarlett Johansson ve Disney davalık oldu.

Geçtiğimiz haftalarda sinemalarla eş zmaanlı olarak Disney +’ta da gösterime giren Black Widow filminin ardından filmin başrol oyuncusu Scarlett Johansson ile Disney davalık oldu. Disney‘e dava açan Johansson, imzaladığı kontratın ihlal edildiğini öne sürdü.

218 milyon dolar gişe hasılatı ile pandemi dönemi en iyi çıkışlardan birine imza atan filmde Johansson, alacağı ücretin büyük ölçüde gişe hasılatına dayanması üzerine bir anlaşmaya vardılarını açıkladı. Johansson, filmin Disney+’da yayınlanması ardından sinemada filmi seyredenlerin sayısının azalmasından muzdarip olduğunu belirtti. Wall Street Journal’ın yayınladığı habere göre Johansson, film Disney+’ta yayınlandığı için 50 milyon dolardan fazla kazanmasının mümkün olmadığını duyuruldu.

Disney ise yaptığı açıklma ile davanın hiç bir değerinin olmadığını ve korona önemleri kapsamında böyle bir karara vardıklarını belirtti.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Steven Spielberg Otobiyografisine 4 Yeni İsim Dahil Oldu

The Fabelmans’ın oyuncu kadrosu genişliyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Steven Spielberg’ün otobiyografik filmi “The Fabelmans”ın oyuncu kadrosuna dört yeni ismin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Steven Spielberg‘ün hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstleneceği “The Fabelmans” otobiyografik filminin oyuncu kadrosu genişliyor. Prdoüksiyonuna halen devam edilen filmin oyuncu kadrosuna Judd Hirsch, Jeannie Berlin, Robin Bartlett ve Jonathan Hadary‘nin dahil olduğu resmi olarak duyuruldu.

Filmin geri kalan oyunu kadrosunda ise Blue Valentine ile parlayan Michelle Williams, komedyen Seth Rogen ve There Will Be Blood, Little Miss Sunshine, Okja gibi dikkat çeken filmlerde yer almış Paul Dano bulnuyor.

Okumaya Devam Et

Günün Haberi

Bob Odenkirk “Better Call Saul” Setinden Hastaneye Kaldırıldı

Bob Odenkirk sette fenalaştı!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Breaking Bad spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde Bob Odenkirk’ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak açıklandı.

Dünyanın severek seyrettiği Breaking Bad‘in spin-off dizisi olarak hayata geçirilen Better Call Saul setinde beklenemeyen bir olay yaşandı. Dizinin altıncı sezon çekimleri için sette bulunanan usta oyuncu Bob Odenkirk‘ün fenalaşıp hastaneye kaldırıldığı resmi olarak TMZ tarafından duyuruldu.

Altıncı sezonu ile birlikte final yapacak olan dizinin çekimleri, COVID-19 nedeniyle bir süredir ertleniyorudu. Güvenlik önemleri dikkate alınarak çekimlerine başlanan dizinin New Mexico setinde yaşanan üzücü durum, setin bir süreliğine ara vermesine sebep oldu.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler