SpongeBob Filminden İlk Fragman

Hollywood
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run filminden ilk fragman yayınlandı.

Çizgi dünyasının renkli karakterlerinden Sünger Bob’un üçüncü kez beyaz perdeye uyarlandığı The SpongeBob Movie: Sponge on the Run‘dan ilk fragman yayınlandı.

Keanu Reeves ve Snoop Dogg‘un da kadrosunda yer aldığı animasyon türündeki film, Sünger Bob’un en yakın arkadaşı olan Gary’nin kaybolması üzerine gelişen olayları konu alıyor.

Filmin yönetmenlik koltuğunda daha önce Alvin ve Sincaplar filmini de yönetmiş olan Tim Hill bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Keanu Reeves haricinde daha önce Crazy Rich Asians ve Ocean’s 8 gibi filmlerde yer alan Awkwafina ve Snoop Dogg da olarak yer alıyor.

Filmin seslendirme kadrosunda, son olarak The Farewell ile başarılı bir performansa imza atan Awkwafina, Tom Kenny (SüngerBob), Bill Fagerbakke (Patrick Star), Clancy Brown (Bay Yengeç), Lori Alan (Pearl), Mr. Lawrence (Plankton), Rodger Bumpass (Squidward) gibi isimler yer alıyor.

SpongeBob Movie: Sponge on the Run ülkemizdeki ne zaman vizyona gireceği henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up