Spiral: From the Book of Saw’dan İlk Fragman

Hollywood

2000’li yılların korku-gerilim sinemasına yeni bir soluk getiren Saw serisinin, Chris Rock öncülüğünde hazırlanan yeniden çevrimi Spiral: From the Book of Saw’dan tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Chris Rock ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı yeniden çevrim, 15 Mayıs’ta vizyona girecek.

2000’li yılların en çok sevilen korku türündeki serilerinden olan Saw’ın Emmy ödüllü komedyen Chris Rock tarafından yeniden beyaz perdeye taşınacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Komedyenin yapımcı koltuğunda oturduğu filmin yönetmenliği ise orijinal serinin 2,3 ve 4. filmlerini çeken Darren Lynn Bousman’ın üstleneceği söylenmişti. Bunun üzerine Chris Rock, Saw yeniden çevrimi için hazırlıklara başlamıştı.

Chris Rock’ın yapımcılığını üstlendiği aynı zamanda başrolünde yer aldığı filmin ismi Spiral: From the Book of Saw olarak belirlendi. Filmi orijinal serinin  2., 3. ve 4. filmlerini çeken, başka bir deyişle serinin işkence pornosuna dönüşmesinin mimarlarından biri olan Darren Lynn Bousman yönetiyor. Jigsaw’ın senaristlerinden Pete Goldfinger ve Josh Stolberg, filmin senaryosunu Chris Rock ile birlikte kaleme alıyor.

Merakla beklenen film, 15 Mayıs’ta vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up