Spielberg’ten Yeni “Azınlık Raporu”

Diziler Dünya Manşet

Beyaz perdeden tanıdığımız usta yönetmenler bir bir dizi sektörüne geçiyor. Scorsese‘dan sonra şimdi de Spielberg, televizyon için Azınlık Raporunun uyarlamasına başlıyor.

Tom Cruise’un başrolünde  oynadığı 2002 yapımı aynı adlı filmden yola çıkarak hazırlanan Azınlık Raporu, sezonun en iddialı suç dizilerinden biri olmaya aday dizinin yapımcılığını filmin yönetmeni Steven Spielberg üstleniyor.  Başrollerde Meagan Good, Stark Sands ve Nick Zano yer alıyor.

azınlık yeni

2065 yılında geçecek olan dizide izleyici, sıra dışı öngörü teknikleriyle işlenecek cinayetleri durdurmak için verilen mücadelelere tanıklık edecek.

Cinayetleri önceden tespit etmeyi sağlamak için hazırlanan bir programın kapatılması ve sonrasında yaşanan olaylar üzerine kurulan dizide, program kapsamında eğitilen bir çocuğu eskiye döndürmek mümkün olmuyor. Program sonrası cinayetleri önceden görebilme yeteneğini asla kaybetmeyen başkarakter, çocuklukta edindiği bu yeteneğini doğru kullanmak için farklı yollar arıyor. Gelecekten kaçan bu adam ve geçmişinden kaçan bir kadın polisin yolları, 2065’te işlenecek cinayetleri durdurmak için kesişiyor.

Yeni dizi Azınlık Raporu, 13 Ekim‘den itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up