Spider-Man: Far From Home’dan Yeni Fragman

Hollywood Manşet

Tom Holland ve Jake Gyllenhaal’ın başrolünü üstlendiği Spider-Man: Far From Home filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Tüm dünyada 880 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek Marvel Sinematik Evreni’nin en çok kazanan 7. filmi olan “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”ün devam halkasının fragmanı görücüye çıktı. 2017 yılında vizyona giren Spider-Man: Homecoming ile başlayan yeni Spider-Man serisinin ikinci filmi bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Ayrıca film, Avengers: Endgame’den sonra çıkan ilk Marvel filmi olacak.

Fragmanda Peter Parker’ı canlandıran Tom Holland, izleyicilere seslenerek fragmanın Avengers: Endgame’i henüz izlemeyenler için spoiler içerdiği yönünde uyarıda bulunuyor. Far From Home, hikâyeyi bu defa Amerika dışına taşıyacak. Yaz tatili için arkadaşları ile birlikte Avrupa’ya giden Parker’ın arkadaşlarını korumak için sıkı bir mücadele vermesi gerekecek. Yapımcıların açıklamalarına göre Far From Home’un hikâyesi Avengers: Endgame’in finalinden sadece dakikalar sonra başlayacak.

Spider-Man: Far From Home’da Peter Parker karakterini yeniden Tom Holland’la izleyeceğiz. Oyuncuya ilk filmden Marisa Tomei, Jacob Batalon, Zendaya ve Michael Keaton eşlik ediyor. Ayrıca Samuel L. Jackson ve Cobie Smulders da Müdür Fury ve Maria Hill olarak filmin kadrosunda yer alıyor. Komedyen J.B. Smoove ve Türk asıllı Alman oyuncu Numan Acar filmin kadrosuna yeni katılan isimler arasında.

Spider-Man: Far From Home, 5 Temmuz‘da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up