Bizimle İletişime Geçin

Yayınlandı

tarihinde

2021 Venedik Film Festivali‘nde dünya prömiyerini gerçekleştiren Kristen Stewart’lı Spencer filminden ilk uzun fragman yayınlandı.

Neruda, Jackie ve Ema gibi son dönemlerin dikkat çeken filmlerinin arkasındaki isim Pablo Larraín tarafından yönetilen Spencer filminden yeni fragman yayınlandı. Gelecek Oscar yarışına aday olması muhtemel görünen filmin başrolünde Kristen Stewart, Prenses Diana rolüyle bulunuyor.

Peaky Blinders’a imza atan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan filmde Kristen Stewart’a Charles rolüyle Jack Farthing ve Timothy SpallSally Hawkins, Sean Harris gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin konusu şu şekilde: Spencer, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın hayat hikayesini konu ediyor. Norfolk’taki sarayda geçirdikleri son Noel tatiline odaklanılan filmde Prens Charles ile olan evliliğinin artık sonuna gelindiğini düşünen Diana’nın bir gün kendisini kraliçe yapacak olan yoldan ayrılmaya karar verdiği zamanlar gözler önüne seriliyor

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fragmanlar

Tom Holland ve Mark Wahlberg’li “Uncharted” Filminden Fragman Yayınlandı

ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması bekleniyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrolünü paylaştığı video oyun uyarlaması “Uncharted” filminden fragman yayınlandı.

Video oyun serisi Uncharted‘ın aynı isimli sinema uyarlamasından fragman yayınlandı. ABD’de 18 Şubat’ta, ülkemizde 11 Şubat’ta gösterimde olması planlanan Uncharted filminde ana karakter Nathan Drake’e Tom Holland hayat verecek. Filmde Holland‘a Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer‘ın oturduğu film, kaşif Francis Drake’in soyundan gelen hazine avcısı Nathan Drake’in maceralarına odaklanıyor.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

King Richard Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Will Smith’in başrolünü üstlendiği film, 19 Kasım‘da gösterime girecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Will Smith’in başrolünü üstlendiği “King Richard” filminden yeni fragman yayınlandı.

Monsters and Men filmiyle adını duyuran Reinaldo Marcus Green‘in yönetmen koltuğuna oturduğu King Richard filminden yeni fragman yayınlandı. 19 Kasım‘da gösterime girecek olan film, tenisin efsane isimleri arasında bulunan Serena Williams ve Venus Williams’ın babaları Richard Williams ile çıktıkları tenis serüvenine ışık tutacak.

King Richard, Venus Williams olarak seyredeceğimiz Will Smith‘in Ali, The Pursuit of Happyness ve Concussion filmlerinden sonraki rol aldığı dördüncü biyografi filmi olacak. Film, tenis kortlarında birer yıldız haline gelen Venus Williams ve Serena Williams’ın babaları Richard Williams’ın, profesyonel hayatı ve kızları ile olan ilişkisini konu ediyor.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Red Notice Filminden Fragman Yayınlandı

12 Kasım’da Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrollerinde bulunduğu “Red Notice”, 12 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot‘un paylaştı Netflix filmi “Red Notice“den fragman yayınlandı. Netflix‘in gelmiş geçmiş en pahalı filmi olma değeri taşıyan Red Notice, 12 Kasım‘da Netflix‘te ekranlara gelecek.

Filmin yönetmen koltuğuna daha önce We’re the Millers, Central Intelligence ve Skyscraper gibi filmlerin arkasındaki isim Rawson Marshall Thurber oturuyor. Prodüksiyonu için $200 milyon harcanan filmin konusu şu şekilde: Dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. İnterpol tarafından dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için kırmızı bülten çıkarıldığında, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley harekete geçer. Dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’un peşine düşen John, bu süreçte dünyanın en iyi sanat hırsızı olan Nolan Booth ile ortak olmak zorunda kalır. Yaşanan bir dizi olayın ardından üçlü kendilerini dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishanede, bir dans pistinde, ormanda ve hepsinden de kötüsü birbirlerinin çalıştıkları şirketlerde bulur.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler