Soul’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Hollywood

Pixar’ın animasyon filmi Soul’dan yeni bir fragman geldi. 

Pixar‘ın merakla beklenen animasyon filmi Soul‘dan yeni bir fragman yayınlandı. Fantastik bir hikayeye ışık tutacak olan filmin yönetmen koltuğuna Up, Inside Out, Monsters, Inc. gibi yapımlara imza atmış Oscar ödüllü Pete Docter oturuyor. Soul‘un yarımcı yönetmenliğini ise daha önce One Night in Miami filmine imza atmış Kemp Powers üstleniyor.

Yeni bir maceraya ışık tutacak film, şehrin en iyi caz kulübünde çalmak üzere hayatının şansını yakalayan ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner’ı karşınıza getiriyor. Küçük bir yanlış adım, Joe’yu New York sokaklarından, yeni ruhların dünyaya gitmeden önce kişiliklerini, tuhaflıklarını ve ilgi alanlarını edindikleri fantastik bir yer olan Önceki Dünya’ya götürüyor. Hayatına geri dönmeye kararlı olan Joe, insan olmanın cazibesini hiç kavrayamamış olan, erken büyümüş ruh 22 ile birlik oluyor. Joe yaşamanın harika taraflarını umutsuzca göstermeye çalışırken, hayatın en önemli sorularından bazılarının yanıtlarını keşfetme şansı yakalıyor.

Dünyaca ünlü müzisyen Jon Batiste‘nin müziklerini düzenleyeceği film, yakında sinemalarda olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up