Son Şaka’nın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Manşet Türkiye

Serdar Gökalp ile Ege Kökenli’nin başrollerinde yer aldığı Son Şaka filminin vizyon tarihi açıklandı.

Geniş Aile Komşu Kızı ve Fırıncının Karısı filmlerinin yapımcılığını üstlenen Two Production imzalı Son Şaka‘nın gösterim tarihi belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’de ilk defa fragmanının ilk yayını için Youtube üzerinden online olarak gala düzenleyen film, 6 Kasım 2020 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Şakalarıyla ünlü radyocu Serdar Gökalp‘in bir şaka ile evlilik teklif ettiği kız arkadaşı Ayşen (Ege Kökenli) ve yakın arkadaşları Yusuf (Gökay Müftüoğlu) ile çıktıkları yolculuğun Serdar için içinden çıkılmaz bir maceraya dönüşmesini ekranlara yansıtacak olan filmin oyuncu kadrosunda; Serdar Gökalp, Ege Kökenli, Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan ve Kemal Başar gibi isimler bulunuyor.

Yönetmenliğini M. Erkam Bülbül‘ün üstlendiği senaryosunda ise Fatih Mutlu‘nun imzası bulunan film, 6 Kasım 2020 tarihinde sinemalarda.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up