Son Şaka’dan, Şaka Gibi Gala

Günün Haberi Manşet Türkiye

Kasım ayında vizyona girecek olan Serdar Gökalp ile Ege Kökenli’nin başrollerinde yer aldığı “Son Şaka” filmi online gala ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Pandemi ardından sinemaların yeniden toparlanmaya başlamasından sonra vizyona girecek ilk büyük Türk filmi olma iddiasını taşıyan Son Şaka, bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’de ilk defa, fragmanının ilk yayını için Youtube üzerinden online olarak gala yapmaya giden Son Şaka, herkesi tek tıkla heyecan dolu akşama davet ediyor.

15 Ekim Saat 22:00’de Two Yapım’ın Youtube kanalında yapılacak olan online gala öncesinde, canlı yayına katılan herkes oyuncularla yapılan söyleşileri ve özel videoları da izleme şansı yakalayacak. Başta Serdar Gökalp ve Ege Kökenli olmak üzere Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan, Özer Arslan, Osman Doğan ve Kemal Başar gibi filmin oyuncularının da katılacağı online fragman galasında, tüm davetliler saat tam 22:00’da fragman hakkında anlık yorum yapma fırsatı bulacaklar.

Filmin başrol oyuncularından Serdar Gökalp, “Büyük hikâyeler, büyük perdede izlenmeli; sinema alternatifi olmayan bir aktivite. Herkesi, son derece güvenli bir atmosfer sunan sinema salonlarına bekliyoruz, sinemalarda şu anda her türden film var. Kasım ayında da ‘Son Şaka’ ile biz de seyircimizle sinemada buluşmak istiyoruz” dedi.

Filmde Ayşen karakterine hayat veren Ege Kökenli ise sinemanın bir oyuncu için bambaşka bir deneyim olduğunu, böylesine sürprizli bir senaryo ile yeniden sinema seyircisinin karşısına çıkacak olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu, seyircileri sinemalara davet ettiğini söyledi. 

Yönetmenliğini M. Erkam Bülbül‘ün üstlendiği senaryosunda ise Fatih Mutlu‘nun imzası bulunan film, şakalarıyla ünlü radyocu Serdar Gökalp‘in bir şaka ile evlilik teklif ettiği kız arkadaşı Ayşen (Ege Kökenli) ve yakın arkadaşları Yusuf (Gökay Müftüoğlu) ile çıktıkları yolculuğun Serdar için içinden çıkılmaz bir maceraya dönüşmesini ekranlara yansıtacak.

15 Ekim akşamı 22:00’da Son Şaka ekibi ile birlikte sizde bir ilke şahitlik etmek isterseniz Two Yapım Youtube kanalına davetlisiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up