Solo Joker Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

Hollywood Manşet

DC’nin en karizmatik kötü adamı Joker’in solo filmi için kollar sıvandı.  Warner Bros. merakla beklenen solo film için hazırlıklara başladı.

DC Sinematik Evreni genişletiliyor. Warner Bros., daha önce adı Harley Quinn ve Joker adında iki  anti kahraman merkezli bir film için karar kılmış ardından de Harley Quinn‘i ve DC Sinematik Evreni’ndeki diğer kadın kahramanları odağına alacak Birds of Prey‘de karar kılmıştı. Jared Leto‘nun başrolünü ve yapımcılığını üstleneceği solo Joker filmi için senarist arayışında. Ayrıca başka bir Joker filmi için de çalışmalar sürüyor. Stüdyonun öteki Joker projesi ise, yönetmen koltuğunda Todd Phillips‘in yöneteceği ve yapımcılığını Martin Scorsese‘nin üstleneceği 1980’li yıllarda geçecek bir film olacak. İddiaya göre o filmde Joker’i Joaquin Phoenix‘in canlandıracak.

İlgili haberler:

Yeni Joker Joaquin Phoenix mi?

Joker Filmi Scorsese’ye Emanet

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up