Solo: A Star Wars Story’den Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood
Solo: A Star Wars Story’den Yeni Fragman
Disney’in LucasFilm’i satın almasının ardından başlayan Star Wars bombardımanı sürüyor  Yan hikayeleri de ana Star Wars’a yamalayan firmanın yeni projesi Solo: A Star Wars Story’den yeni bir fragman yayımlandı.

Senaryosunu Star Wars serisinin yazarlarından Lawrence Kasdan ve oğlu Jon Kasdan’ın kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Ron Howard oturuyor.

Solo: A Star Wars Story’nin Konusu

Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılırken, Han Solo gelecekteki muhtemel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ve, Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

Filmde Han Solo’nun gençliğini Donald Glover canlandırıyor  Glover’e,  Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge ve Paul Bettany gibi isimler eşlik ediyor  .

Solo: A Star Wars Story, 25 Mayıs 2018 tarihinde ülkemizde seyirciyle buluşacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up