Snowpiercer dizisinin 2. sezonundan ilk tanıtım

Diziler
İlk sezonuyla büyük ses getiren Snowpiercer dizisinin 2. sezonundan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Netflix’in Oscar ödüllü Parazit‘in yönetmeni Bong Joon Ho‘nun filminden uyarladığı Snowpiercer dizisinin 2. sezonundan tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bilim kurgu türündeki Snowpiercer, ilk sezonuyla 25 Mayıs’ta seyirci karşısına çıkmıştı. Büyük bir ilgiyle karşılanan dizi, dünyanın bir buz küresine dönmesinden yedi yıl sonra yeryüzünde yaşayan son insanların 1.001 vagonlu trendeki hiç bitmeyen yolculuğunu anlatıyor.

Trende ön tarafta yaşayan ve bütün kaynakları tüketen elitler ile arkada yolculuk eden yoksullar arasındaki sınıf farkı dolayısıyla ortaya çıkan mücadele dizinin konusunu oluşturuyor.

Bong Joon Ho’nun yapımcısı olduğu dizinin oyuncuları arasında Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Jaylin Fletcher gibi isimler yer alıyor.

Dizinin 2. sezonunda Game of Thrones, Yüzüklerin Efendisi gibi yapımlarla tanıdığımız Sean Bean de Wilford karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz resmi bir açıklama ise yapılmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up