Skyscraper – Gökdelen’den Yeni Fragman

Hollywood Yakında
Skyscraper – Gökdelen’den Yeni Fragman
Dwayne Johnson’un başrolünde olduğu aksiyon filmi Skyscraper – Gökdelen’den yeni bir fragman daha yayımlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Neve Campbell, Chin Han, Roland Møller, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Quinlivan, Noah Taylor, Jason Day, Byron Lawson ve Elfina Luk gibi isimler yer alıyor. We’re the Millers yapımlarında kamera arkasına geçen Rawson Marshall Thurber’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin senaryosu da Rawson Marshall Thurber’ın kaleminden çıktı. Filmin yapımcılığı ise Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson ve Thurber üstleniyor.

Filmin Konusu

Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir.

Skyscraper ülkemizde 13 Temmuz 2018’de vizyona girecek.

Bu da dublajlı fragman.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up