Sıradan Görününen Sıra Dışı Bir Hikaye: Yeniden Başla

Röportajlar

Başrollerinde Jake Gyllenhaal ve Naomi Watts’in oynadığı Yeniden Başla 8 Nisan’da gösterime girmeye hazırlanıyor.

Eşini trafik kazasında kaybeden yatırım uzmanı Davis Mitchell’in yaşadığı çöküntü sonrasında meydana gelenleri anlatan filmin oyuncuları dünya prömiyerinde konuştu.

Jake Gyllenhall, Yeniden Başla’yı şu sözlerle anlattı: “Sıradan gibi görünse de konusu tamamen sıra dışı bir hikaye. Ve bu filmde en çok sevdiğim, insanlar ne olacağını tahmin ettiklerini sanıyorlar ancak bambaşka bir şey oluyor ve şaşırıyorlar. Bir de filmde gülmekten kırıldığınız bir çok anlar var. Sıradan gibi görünen bir durumun içinde yapılan garip bir yolculuk.”

Filmde Gyllenhall ile başrolü paylaşan Naomi Watts ise filmin sıra dışı olduğunu söyledi: “Böyle bir üzüntüyü taşımanın hayali bile oldukça zor bir şey. Fakat aynı zamanda kedere yakından bakarsanız yargılanamaz olduğunu görürsünüz. Keder, farklı insanlarda çok farklı şekillerde tezahür eder.” diye ekledi.

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Kanadalı Jean-Marc Vallée, Yeniden Başla’yı bugüne kadar yaptığı en “rock & roll” film olarak niteledi. Yeniden Başla, geçtiğimiz Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali’nde izleyicilerle buluşmuştu. Türkiye’de gösterim tarihi ise 8 Nisan 2016.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up