Sıra Dışı Bir Felaket Filmi: Manyetik Fırtına’dan İlk Fragman

Hollywood
Sıra Dışı Bir Felaket Filmi: Manyetik Fırtına’dan İlk Fragman

Gelecekte teknoloji hava durumunu kontrol edecek…ve Dünya’yı. Kurtuluş Günü filminin yapımcısından Manyetik Fırtına iddialı geliyor. Film, Ekim’de sinemalarda olacak.

Manyetik Fırtına’nın yönetmen koltuğunda Dean Devlin var. Dean Devlin aksiyon gerilim türündeki Manyetik Fırtına/Geostorm ile ilk yönetmenlik çıkışını yapıyor. Filmin başrollerinde; Gerard Butler, Jim Sturgess , Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara gibi isimler var.

Ayrıca filmin müzikleri ise Pınar Toprak‘a ait.

Manyetik Fırtına filminin konusu:

Gezegende eşi benzeri görülmemiş doğal afetler yaşanmasının ardından, dünya liderleri, karmaşık bir uydu ağı tasarlayarak, iklimi kontrol etmek ve böylece insanların güvenliğini sağlamak üzere bir araya gelirler. Ama, bir şeyler ters gider ve, Dünya’yı koruması için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir manyetik fırtına her şeyi ve herkesi yok etmeden önce, gerçekte ne olduğunu ortaya çıkarmak için saate karşı yarış başlamıştır.

manyetik firtina-

Gerard Butler başrolde.

Film 20 Ekim‘de ülkemizde gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up